آموزش خودرو, اخبار خودرو, بلاگ, نکات خودرویی

نشانه های کمک فنر فرسوده چیست؟

نشانه های کمک فنر فرسوده چیست؟

نشانه های کمک فنر فرسوده چیست؟شوک ها و پایه ها اجزای کلیدی سیستم تعلیق هستند. تعویض شوک ها و پایه های فرسوده یا ناکافی و بازرسی کامل سیستم تعلیق به حفظ ایمنی و کنترل خوب خودرو کمک می کند.

نشانه های کمک فنر فرسوده چیست؟

اگرچه بهترین راه برای تست کمک فنرها از طریق یک کارگاه و تست جاده توسط یک تکنسین ماهر است، اما برخی از علائم بسیار متمایز از فرسودگی و پارگی بیش از حد کمک فنر وجود دارد که می توانید مراقب آنها باشید. بسته به نوع کمک فنر نصب شده در وسیله نقلیه شما، ممکن است نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشند.

مثلث ایمنی مونرو – 3 ضلع برای رانندگی ایمن تر

کمک فنر مونرو توضیح داد مثلث ایمنی 2 کمک فنرها، ترمزها و لاستیک ها برای ایمنی رانندگی شما ضروری هستند. کمک فنرها چرخ های شما را در تماس با جاده نگه می دارند. بدون آنها ترمزها و لاستیک های شما به سادگی نمی توانند کار خود را انجام دهند!

توقف – در سرعت 50 کیلومتر بر ساعت، فقط یک کمک فنر فرسوده می تواند فاصله توقف شما را تا 2 متر افزایش دهد!

کمک فنر عقب پراید CNG را با ضمانت خرید کنید

کمک فنر جلو چپ پراید را با ضمانت خرید کنید

کمک فنر جلو راست پراید را با ضمانت خرید کنید

فرمان – کمک فنرهای فرسوده می توانند باعث از بین رفتن تماس لاستیک های شما با جاده شوند و به طرز چشمگیری بر روی فرمان تأثیر بگذارند.

نشانه های کمک فنر ساییده شده چیست؟

پایداری – کمک فنرهای فرسوده باعث تاب خوردن بیش از حد در اطراف پیچ ها می شود و باعث می شود خودرو پایداری بسیار کمتری داشته باشد.

مشکل در توقف

نشانه های کمک فنر فرسوده چیست؟

کمک فنرهای مونرو علائم توقف جانبی را توضیح داد 2 کمک فنرهای فرسوده می توانند تا 20 درصد به فاصله توقف شما اضافه کنند! این نوعی خطا است که می تواند کشنده باشد و نیاز به توجه فوری دارد.

شیرجه بینی و انحراف

نشانه های کمک فنر فرسوده چیست؟

شوک های مونرو توضیح داده شده نشانه های شیرجه بینی 1اگر در هنگام ترمز یا کاهش سرعت، کاپوت اتومبیل شما فرو می رود، یا وسیله نقلیه شما زیر ترمز منحرف می شود، ممکن است مشکل کمک فنر داشته باشید.

حالات بد

نشانه های کمک فنر فرسوده چیست؟

شوک های مونرو نشانه هایی را توضیح داد که لرزش های بد 1 لرزش ناخوشایند فرمان می تواند کمک فنر باشد.

اسلاید کناری

خرابی کمک فنر خودرو

کمک فنرهای مونرو علائم اسلاید کناری را توضیح داد. اگر خودروی شما در بادهای جانبی منحرف شود، به ویژه زمانی که باد چندان قوی نیست، ممکن است با کمک فنر مشکل داشته باشید.

تکان دادن، جغجغه و رول کردن

نشانه های کمک فنر فرسوده چیست؟

شوک های مونرو توضیح داده شده نشانه ها لرزش غلتک رول 1توجه کرده اید که ماشین شما روی دست اندازها، ریل راه آهن یا سطوح ناهموار “سنگ و غلت می خورد”؟ خم ها را در آغوش نمی گیرید؟ وقت آن است که کمک فنرها را چک کنیم!

جهت خرید  کمک فنر عقب چپ 405 کلیک کنید

جهت خرید کمک فنر عقب راست 405 کلیک کنید

سایش ناهموار لاستیک

خرابی کمک فنر خودرو

نشانه‌های توضیح داده شوک مونرو 1اگر لاستیک‌های شما به‌طور ناهموار فرسوده شده‌اند، به‌خصوص اگر لکه‌های طاس وجود داشته باشد، احتمال دارد کمک فنرهای شما باشد.

کمک فنرها چقدر عمر می کنند؟

نحوه رانندگی شما، مکانی که رانندگی می کنید، آنچه که رانندگی می کنید، بارهایی که حمل می کنید، آب و هوا بسیاری از چیزها می توانند بر عمر کمک فنر تأثیر بگذارند – بنابراین هیچ پاسخ سخت و سریعی برای این سؤال وجود ندارد. با این حال، مونرو و دیگر کارشناسان برجسته خودرو توصیه می کنند که هر 20000 کیلومتر کمک فنرهای شما را از نظر ساییدگی بررسی کند.

کمک فنر عقب راست پژو پارس موجود در فروشگاه آکام پارت

کمک فنر عقب راست سمند موجود در فروشگاه آکام پارت

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *