دسته‌بندی نشده

خطرات ترمیم بدنه خودرو در خانه

خطرات ترمیم بدنه خودرو در خانه

رنگ کردن بدنه خودرو

به لطف اینترنت ، معمولاً یک مالک اتومبیل می تواند آموزش های مربوط به انجام کارهای بدنه خود را بدست آورد. ویدیوهای مربوط به این کار در سراسر YouTube قرار دارند. سایتهای بسیاری نیز این آموزش ها را به طور رایگان ارائه میدهند..

رنگ کرد خودرو در خانه

تقریباً از هر سه صاحب وسیله نقلیه یک نفر که قبلاً به تعمیرگاه می رفتند ، خودشان کار را انجام می دهند.

48٪ از دارندگان اتومبیل بیشتر تمایل دارند از وب برای تعمیرات خود استفاده کنند.

افراد زیادی هستند که کارهای خود را در زمینه تعمیر بدنه ، تعمیر شیشه اتوماتیک و رنگ لمسی انجام می دهند.

فقط به این دلیل که می توانید ، به این معنی نیست که باید باشید. امروزه اتومبیل پیچیده تر است و برخی از فرآیندهای ساده به نظر می رسد ساعتها یا روزها طول بکشد.

چه چیزی ممکن است اشتباه شود؟

خطرات زیادی در تعمیر خودکار بدنه خودرو وجود دارد ، به خصوص اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید.

به عنوان مثال ، آنچه به نظر می رسد یک کار ساده برای حذف رنگ یا زنگ زدگی است ، می تواند:

از نگاه صیقلی وسیله نقلیه دور شوید.

به اتومبیل یا کامیون خود آسیب بیشتری وارد کنید.

خطر سلامتی دارد. به نظر می رسد این یک تاکتیک ترسناک است ، اما اگر از تجهیزات ایمنی مناسب استفاده نکنید ، مواد شیمیایی که در آن تنفس می کنید ممکن است به شما آسیب برساند. در صورت پرواز فلز فلزی و قرار گرفتن در چشمان شما می توانید خیلی راحت کور شوید.

به احتمال زیاد شما به طور حماسی شکست می خورید و حتی بیشتر از ارزش آن برای ماشین خود هزینه می کنید. (و آیا واقعاً به رفع فرورفتگی با چسب ، سشوار یا یخ خشک اعتماد دارید؟)

علاوه بر این ، به نظر می رسد میزان تصادفات رانندگی در اتاوا ثابت است. احتمال شما برای نیاز به یک تعمیر اساسی کم است. تعداد برخوردهای قابل گزارش از سال 2010 تاکنون حدود 15000 مورد معلق مانده است. با تقریباً 538،000 وسیله نقلیه ثبت شده در جاده های این شهر ، حدود 3٪ خطر تصادف دارید.

تعمیر بدنه خودرو به زمان بیشتری نیاز دارد

این مقاله نحوه از بین بردن زنگ زدگی می گوید دو روز طول کشید تا فرد کار را انجام دهد. اگر از یک متخصص معتمد استفاده می کنید ، این دو روز از زندگی شما است که هرگز بر نخواهید گشت.

شما به مهارت های درست نیاز دارید

ورود به کار تعمیرات بدنه خودرو و انجام صحیح کار به تخصص زیادی نیاز دارد. یک مقاله آنلاین با هدف ورود زنان به این رشته مهارتهایی را که برای انجام کارهای تعمیراتی در سطح حرفه ای مورد نیاز است بیان می کند:

مهارتهای فنی. برای استخدام در تعمیرگاه خودرو بدنه ، باید یکی از موارد زیر را انجام دهید:

 • کلاسهای دبیرستان
 • آموزش مدرسه تجارت.
 • مدرک دانشگاهی دو ساله.
 • این آموزش به ما متخصصان بدنه خودرو اجازه می دهد تا موارد زیر را درک کنیم:
 • نحوه ساخت قاب ها
 • از چه ابزار برقی استفاده کنید.

نحوه تعمیرات خودرو

دقت، درستی. شما در هماهنگی ناحیه تعمیر شده اتومبیل خود با ظاهر اصلی خود به هماهنگی چشم و دست و دقت کافی نیاز دارید. برای برداشتن و تعویض قطعات و پیچ و مهره ها به دستان محکمی نیز نیاز خواهید داشت.

مهارت حل مسئله. مشکل یک ماشین با مشکل دیگر متفاوت است. موارد مثبت بدنه خودرو باید:

 • به یک وسیله نقلیه نگاه کنید.
 • خسارت را بسنجید.
 • دریابید که اصلاح آن چه هزینه ای دارد.

با دیدن چند ویدیوی آنلاین در مورد نحوه کار ، شما یک شبه را واقعاً یک شبه یاد نمی گیرید. اما اگر آماده اید که وقت تمرین را بگذارید و اشتباهات را برطرف کنید ، عالی است. ما عاشق این هستیم که کارهای تعمیر خودرو را خودمان انجام دهیم و از نظر شخصی آن را پاداش می دهیم. اگر حوصله روند یادگیری را ندارید ، بهتر است یک متخصص حرفه ای استخدام کنید.

لوازم تعمیرات خودرو گران هستند

اگر نتوانید برخی از مواد خود را قرض بگیرید ، ممکن است هزینه بر باشد. فقط ممکن است مسیر DIY تقریباً یکسان یا بیشتر از مراجعه به مغازه باشد. به عنوان مثال ، یک راهنمای گام به گام آنلاین 27 ابزار مورد نیاز برای جایگزینی یک صفحه زنگ زده از ماشین یا کامیون خود را ذکر کرده است. بسیاری از موارد گران قیمت شما وجود دارد ، از جمله قطعات تعویض و کمپرسور هوا. (كمپرسورهای سطح پایین هوا صدها دلار قیمت دارند و گرانترها نیز هزاران عدد هستند).

این هزینه ها ممکن است مبلغ عادلانه ای را برای شما برگردانده و سپس فقط یکبار از ابزار استفاده کنید.

برای کار رنگ ، شما به چیزی بیش از یک قوطی رنگ ماشین احتیاج دارید:

 • کاغذ سنباده ریز ریز
 • صابون
 • موم
 • پارچه های بوفینگ

ممکن است گران به نظر نرسد اما در صورت انجام وظیفه به رطوبت گیر نیز احتیاج دارید

rk در داخل خانه (هزینه آن حداقل 100 دلار یا بیشتر خواهد بود.) همچنین ممکن است به لامپ های حرارتی نیاز داشته باشید. این موارد همه می توانند جمع شوند. اگر کار را کاملاً خرده فروشی کنید ، این هزینه کلی برای انجام حرفه ای کارها در نظر گرفته نمی شود.

شما به تجهیزات ایمنی احتیاج دارید

وقتی کار بدنه خودکار انجام می دهید ، باید ایمن بمانید – که کمی بیشتر به هزینه اضافه می کند. شما می خواهید از قرار گرفتن در معرض بخارات رزین فایبرگلاس ، بخارات رنگ و ذرات و ذرات خشک فایبرگلاس جلوگیری کنید. برای کار رنگ آمیزی اتومبیل ، مواردی که شما نیاز دارید عبارتند از:

 • ماسک تنفسی تایید شده
 • روپوش
 • دستکش
 • محافظت از چشم

از استانداردهای ایمنی تعمیر خودکار بدن پیروی کنید

فراتر از آن ، شما باید استانداردهای ایمنی را بدانید و پیروی کنید. برای متخصصانی که نقاشی با اسپری انجام می دهند ، شامل موارد زیر است:

تمیز کردن و تعویض فیلترهای دستگاه تنفس به طور منظم.

بیش از یک روز رنگ اتومبیل را در نزدیکی منطقه اسپری ذخیره نکنید.

ما همچنین نمی توانیم:

با روشن شدن لامپ های حرارتی رنگ کنید.

از هوای فشرده برای تمیز کردن کف یا پاک کردن آلودگی لباس استفاده کنید.

فروشگاه های بدنه خودرو در انتاریو بسیار منظم هستند. موارد دیگر را بررسی کنید که تعمیرگاه های بدنه باید در مورد مواد خطرناک و قابل اشتعال رعایت کنند. اگر ما مجبور باشیم قوانین سختگیرانه ای را دنبال کنیم ، شما نیز – فقط برای حفظ ایمنی – این قوانین را دنبال خواهید کرد.

تعمیر بدنه خودکار  ممکن است آیین نامه را بشکند

برخی از انواع بدنه ممکن است برخلاف آیین نامه اتاوا باشد ، یا اگر قصد دارید در منطقه پارکینگ عمومی خود کار کنید ، بر خلاف مقررات تسلیت شما باشد. اگر سر و صدای زیادی ایجاد می کنید ، بخار ایجاد می کنید یا همسایگان بالقوه شما را ناراحت می کند ، این مسئله می تواند به ویژه یک مسئله حساس باشد. برای اطمینان ، قبل از شروع با انجمن کاندو و یا دفتر آئین نامه اتاوا مشورت کنید.

اگر کار رنگ آمیزی اتومبیل را انجام می دهید باید به مقررات محلی محیط زیست نیز توجه کنید. این به این معنی است که با آتش نشانی یا یک فروشگاه لوازم بدنه خودکار بررسی کنید.

تعمیر خودکار بدنه خودرو در خانه

برخی از مشاغل وجود دارد که می توانید به تنهایی انجام دهید. اگر خراش دارید و هیچ فلزی نشان داده نمی شود ، می توانید کار رنگ آمیزی لمسی را انجام دهید. اگر فقط یک شیشه در شیشه جلوی خودرو داشته باشید ، می توانید تعمیر شیشه اتوماتیک خود را انجام دهید.

هنوز هم ، انجام کارها خودتان می تواند دشوار باشد. بیرون آمدن و دقیقاً مطابقت داشتن رنگ ممکن است سخت باشد. در پایان ، شما باید واقعاً تحقیق کنید که چگونه تعمیر بدنه خودکار را انجام دهید. که به شما کاملترین تصویر از مهارت ، تجهیزات و زمان مورد نیاز را می دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.